Kontakt

Založba Rokus Klett, d. o. o.
Stegne 9 b
1000 Ljubljana
Slovenija

Kako do nas?

Telefon: 01 513 46 00
Brezplačni telefon: 080 19 90
Telefaks: 01 513 46 99
E-pošta: rokus@rokus-klett.si

Naročila in informacije

Telefon: 01 513 46 72, 01 513 46 47
Brezplačni telefon za naročila: 080 19 22
Telefaks: 01 513 46 79
E-pošta: narocila@rokus-klett.si

Spletne strani

www.rokus-klett.si
podpora.rokus-klett.si
www.knjigarna.com

Davčna številka: SI82888272
Matična številka: 5539978
Transakcijski račun:
SI56 0400 1004 9701 528 (Nova KBM)

Vpis v sodni register: Okrožno sodišče v Ljubljani, št. reg. vl: 1/14052/00
Osnovni kapital: 15.955,31 EUR

ROKUSOVA EKIPA

VODSTVO

Maruša Dejak

Maruša Dejak

glavna direktorica
mag. Primož Zupan

mag. Primož Zupan

Izvršni direktor za nove poslovne modele in inovacije

TAJNIŠTVO UPRAVE

Katja Zidar

Katja Zidar

asistentka uprave

katja.zidar@rokus-klett.si
01 513 46 50

Renata Odlazek

Renata Odlazek

asistentka uprave

renata.odlazek@rokus-klett.si
01 513 46 54

RAČUNOVODSTVO

PRODUKCIJA

PRODAJA

Andreja Japelj

Andreja Japelj

direktorica računovodstva, financ in analiz

andreja.japelj@rokus-klett.si
01 513 46 81

Klemen Fedran

Klemen Fedran

direktor produkcije

klemen.fedran@rokus-klett.si
01 513 45 21

Miha Gorjup

Miha Gorjup

Skrbnik digitalnih rešitev

miha.gorjup@rokus-klett.si
01 513 46 45

SVETOVALCI

Marinka Velikanje

Marinka Velikanje

izobraževalna svetovalka

marinka.velikanje@rokus-klett.si
031 725 534

Slavica Bela

Slavica Bela

izobraževalna svetovalka

slavica.bela@rokus-klett.si
031 622 751

Suada Čaušević

Suada Čaušević

izobraževalna svetovalka

suada.causevic@rokus-klett.si
040 560 847

Mojca Kranjec

Mojca Kranjec

izobraževalna svetovalka

mojca.kranjec@rokus-klett.si
031 203 397

Blaž Hrušovar

Blaž Hrušovar

izobraževalni svetovalec

blaz.hrusovar@rokus-klett.si
040 767 290

Marjeta Juvan

Marjeta Juvan

svetovalka za tujejezično literaturo

marjeta.juvan@rokus-klett.si
051 207 500

Sašo Lucu

Sašo Lucu

zastopnik za knjigarne

saso.lucu@rokus-klett.si
041 920 868

MARKETING

Sanela Fejzić

Sanela Fejzić

vodja marketinga

sanela.fejzic@rokus-klett.si
01 513 46 43

Teja Jesenko

Teja Jesenko

vodja izobraževanj učiteljev

teja.jesenko@rokus-klett.si
01 513 46 53

UREDNIŠTVO

Mag. Mojca Urankar Počkaj

Mag. Mojca Urankar Počkaj

glavna urednica za razredno stopnjo

mojca.urankar-pockaj@rokus-klett.si
01 513 46 13

Tatjana Kupljenik

Tatjana Kupljenik

urednica za elektronska gradiva

tatjana.kupljenik@rokus-klett.si
01 513 44 04

Mag. Jelka Miranda Razpotnik

Mag. Jelka Miranda Razpotnik

glavna urednica za družboslovje

jelka.razpotnik@rokus-klett.si
01 513 46 94

Petra Bizjak Rogina

Petra Bizjak Rogina

glavna urednica za angleščino

petra.bizjak@rokus-klett.si
01 513 46 14

Andreja Ponikvar Jakša

Andreja Ponikvar Jakša

glavna urednica za slovenščino

andreja.ponikvar@rokus-klett.si
01 513 46 08

Dr. Marija Javornik

Dr. Marija Javornik

odgovorna urednica za NG Slovenija

marija.javornik@rokus-klett.si
01 513 46 07

© 2022 Založba Rokus Klett, d. o. o. Vse pravice pridržane.